"MIRKLIS"

30.11. un 01.12.

Šodien dzīve bez mobilā telefona nav iedomājama. Tas ir līdzi vienmēr un visur - darbā, atpūtā, pat vannasistabā, un telefona sākotnējā funkcija - piezvanīt - ir tikai viena no daudzajām iespējām, ko piedāvā mūsu viedierīces. Mirkļu iemūžināšana ir kļuvusi pieejamāka kā jebkad agrāk. Mēs iemūžinām visu - ēdienu, mājdzīvniekus, jaunās kurpes, pastaigu dabā, koncertus, garāmgājējus, bet vai šajā straujajā tehnoloģiju laikmetā mākam apstāties un izbaudīt mirkli?

Režisore - Antra Leite-Straume
Režisores asistente - Santa Buša

Spēlē: Amanda Alksne, Edgars Ričards Barkāns, Annija Beinaroviča, Alvīne Bistere, Matīss Klāvs Endzelis, Una Monika Granta, Gundega Māra Grūtupa, Aldis Kalns, Sindija Hāze, Marta Piļāne, Niola Anna Ose, Marta Skara, Samanta Stumbre, Santa Stumbre, Kārlis Vagals Dace Zviedrāne

SĀKAM JAUNO SEZONU

1/4

"Uzsākot jauno sezonu, esam enerģijas pilni. Kopš septembra teātrī darbojas divas grupas: pusaudži vecumā no 14-18 un pieaugušo grupa. Plāni ir lieli - gaidāmas divas pirmizrādes, kā arī dalību arī teātra festivālos, Latvijas amatierteātru iestudējumu skatē "Gada izrāde 2019" , un plānojam arī kādu plašāku notikumu mūsu pašu mājās, KN "Rota", par kuru informācija drīz sekos, taču pagaidām, lai tas paliek noslēpums."

           - režisore Antra Leite-Straume

UZŅEMŠANA

“JELGAVAS JAUNAJĀ TEĀTRĪ”

JAUNO DALĪBNIEKU UZŅEMŠANA (19-30 GADI)

13. SEPTEMBRĪ PLKST. 19:00

Rudenim tuvojoties, arī "Jelgavas Jaunais teātris" ar nepacietīgu sparu sāk gatavoties jaunajai sezonai. Tiek veidota jauna grupa, kura paredzēta dalībniekiem no 19-30 gadu vecumam. Mēģinājumi šai grupai notiks pirmdienās un trešdienās plkst. 19-21.

Uzņemšana grupai norisināsies 13. septembrī plkst. 19:00, KN "Rota". Atlases dalībniekiem nepieciešams sagatavot runas priekšnesumu - prozas fragmentu, dzejoli vai fabulu līdz 3min. Vēlams ierasties sev ērtā apģērbā un apavos.

JJT ANNO 1992

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now